Prosinec 2009

Ashley Tisdale - (10.12.) getting her holiday shopping on

11. prosince 2009 v 20:19 | kamousekk
Ještě tu mám candidy ze včerejška (10.12.), kdy Ashley, její mamka a Ash psí dáma Maui byli nakupovat vánoční dárky... Ashley vypadala moc pěkně. Mauíí je prostě ♥♥ :D. Na twitteru přibyl vzkaz ve způsobu že mají nakoupeno teprve půlku a její mamka už nemůže xD. Užijte si fotky:


Ashley Tisdale - (9.12.) visiting a friend in LA

11. prosince 2009 v 19:55 | kamousekk

Ashley Tisdale byla ve středu 9. prosince viděna, jak odchází ze svého domu navštívit kamarádku. Hned po té jela do nahrávacího studia nadabovat svojí postavu v seriálu Phineas a Ferb půvabnou Candace :D. U dveřích u svého domu mají už Tisdaleovi vánoční výzdobu a to červené '' poinsettie''. :) Užijte si Ashley:


DESIGN 1.7

9. prosince 2009 v 16:10 | kamousekk |  New/past designs
:) Je tu nový design. Po dlouhé době dělaný na objednávku... :) U mého SBé jsem viděla design od této autorky a okamžitě jsem napsala :) Chtěla jsem des s Ashley a Vanessou.
S designem jsem spokojená upe maximálně... :) Nechtěla jsem tam žádné nadpisy, že budou vánoce, jsou tam vločky ale jen takové decentní... :)

Do menu k hudbě přibyli 3 vánoční písničky:

Vanessa Hudgens - Winter Wonderland
Ashley Tisdale - Last Christmas
Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

(bez těchto 3 bych to asi přes Vánoce na svém blogu nevydržela xD)


NÁHLED

výtvory do VGS

6. prosince 2009 v 13:11 | kamousekk |  Moje GRAFIKA
Dávám sem ty avatary... Byly nějáké problémy ohledně mejlu, tk je dávám sem...
Ashley Tisdale - (4.12.) out for Coffee Bean and then gym

6. prosince 2009 v 10:46 | kamousekk

Ashley Tisdale byla v pátek 4. prosince viděna v Západním Hollywoodu, jak odcházela z jejího oblíbeného obchodu Coffee Bean s kávou v ruce. Poté si byla zacvičit. Vypadala fakt krásně... :) Jukněte na fotenky Ashley:Ashley Tisdale - (2.12.) picking up a coffee in Coffee Bean

4. prosince 2009 v 19:50 | kamousekk
Ashley byla ve středu (2. prosince) ráno viděna, jak si vyzvedávala kávu v jejím oblíbeném Coffee Bean v Toluca Lake. Vypadala krásně v šedé mikině, tmavých tříčtvrtácích, zlatých NIKE teniskách, NY kšiltovce a brýlích. Prošla kolem paparazzů ve skvělé náladě. :) Jukněte na fotky: